В избранном

Доставка артезианской воды тм "АкваБаланс", тм "Прозора"

Питна вода АкваБаланс – це вода, що добувається з артезіанських свердловин глибиною до 297 м юрського та сеноманського водних горизонтів. Вода цих древніх періодів є найкращим природнім продуктом, що здатен продовжувати життя людини – це доведено дослідженнями Асоціації виробників геронтологічно цінних продуктів України.
Вода розливається на найсучаснішому новітньому обладнанні безпосередньо біля джерела, що дозволяє мінімізувати вплив навколишнього середовища на якість води та зберегти її недоторканність та первозданність.
Сама природа потурбувалась про найкращу якість питної води АкваБаланс, вона має оптимальний мінеральний склад, що найкраще підходить організму людини для щоденного відновлення водного балансу. А ми забезпечимо вам максимально швидку її доставку в зручний для вас час.
Попонуємо також мінеральну воду в зручному фасуванні ( 0,5л, 1,5л та 6л), газовану, середньогазовану та негазовану ТМ “Прозора Вершина Якості”.
«Прозора. Вершина якості» - природна мінеральна столова вода з унікальними властивостями, що підтверджено результатами фізичних, хімічних та мікробіологічних досліджень, проведених Українським інститутом екології людини.
Відповідно до результатів досліджень, мінеральна вода «Прозора. Вершина якості» має структуру, що максимально відповідає воді в організмі людини, а отже — краще засвоюється.
Ця питна вода сприяє покращенню здоров’я людини, позитивно впливаючи на функціональний стан основних систем організму.
Павел
Киев
Объявление не актуально

Похожие объявления