В избранном

Продам промышленную базу в г. Глухов

Підприємство, що зареєстровано в м. Суми, є власником промислової бази в м. Глухів Сумської області пропонує для продажі об’єкт на загальній площі 30304,5 м2, що складається з наступних будівель та споруд:

Адміністративна будівля: загальна площа 291 м2 висота будівлі 6,5 м.
Склад промтоварів: загальна площа 3355,1 м2 висота будівлі 7м.
Склад матеріалів: загальна площа 345,2 м2 висота будівлі 4,3 м.
Ангар: загальна площа 538,5 м2 висота будівлі 7,5 м.

Крім того, у власності знаходиться залізнична колія довжиною 565 м.
Об’єкти промислової бази мають наступні техніко-конструктивні характеристики:

Техніко-конструктивні характеристики будівель
Адмінбудівля: фундамент бетонний, стіни, перегородки із цегли, перекриття –з/бетон, підлога – бетон, плитка, дошки, лінолеум, покрівля –м’яка рулонна, вікна, двері – дерев’яні, інженерне забезпечення – електрика, вода, каналізація.
Склад промтоварів: фундамент бетонний, стіни, перегородки із цегли, підлога- бетон, перекриття –з/бетон, покрівля –металевий профіль, вікна, двері – дерев’яні, інженерне забезпечення – електрика, вода.
Склад матеріалів - фундамент бетонний, стіни, перегородки із цегли, підлога- бетон, перекриття –з/бетон, покрівля –м’яка рулонна, вікна, двері – дерев’яні, інженерне забезпечення – електрика.
Ангар - фундамент – бетонні стовпи, стіни, перегородки-металеві, підлога –асфальт, покрівля –металеві листи, вікна, двері-металеві, інженерне забезпечення – електрика.

Майно перебуває у власності підприємства на законних підставах (Свідоцтво на право власності).
За функціональним використанням – будівлі та споруди виробничого, адміністративного та допоміжного призначення, на даний час експлуатуються підприємством. Складські приміщеннях використовуються для зберігання власної продукціі, а також здаються в оренду.

Земельна ділянка використовується на підставі договору оренди, який діє до 22.06.2016 р.
За останні 3 роки були здійснено значні капіталовкладення завдяки чому проведено капітальні ремонти будівель та споруд, добудовано частину залізничної колії. Повністю замінено покрівлю промислового складу, споруджено вузол прийому вагонів та бункер для прийому сипучих вантажів.
В 2009 р. закуплена та встановлена сучасна лінія для фасування мінеральних добрив в мішки та біг-беги, та інших сипучих речовин, яка функціонує в теперішній час.

Залізнична станція знаходиться на лінії Конотоп-Хутір Михайлівський. До станції прикордонного переходу ст. Хутір-Михайлівський – ст. Зерново – 40 км.


Ціна за домовленістю.

Контактна особа Микола Анатолійович (0542) 64-01-64
Николай Анатолиевич
Сумы
Объявление не актуально

Похожие объявления